آموزشگاه

آموزشگاه موسیقی کوک در سال ۱۳۹۶ با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره  40110039630004   با هدف آموزش صحیح و اصولی موسیقی ایران و جهان در بخش های کودک (2 تا 7 سال)، هنرمند کوچک (8 تا 12 سال) و بزرگسال (13 سال به بالا) تاسیس گردید .

در راستای این هدف آموزشگاه موسیقی کوک از اساتید مجرب، همراه با جدیدترین متد های آموزشی روز دنیا بهره گرفته است .

این مرکز سعی نموده است  :

1- با توجه به شناخت و ایمانی که به اساتید استان دارد، جهت آموزش  اساتید داخل استان را در اولویت قرار دهد .

2- برای ارتقاء سطح کیفی هنرجویان و تبادل اطلاعات روز از اساتید بنام کشوری و بین المللی در قالب ورکشاپ و مستر کلاس دعوت به همکاری نماید .

3- با توجه به نیاز استان به برخی از سازهایی که نوازنده و مدرس آن در استان وجود ندارد با دعوت اساتید خارج از استان مبادرت به تشکیل این دوره‌ها نماید .

4- با ایجاد فضایی جهت اجرا (سالن) و مکانی برای ضبط(استودیو)، هنرجویان را به موازات فراگیری موسیقی با تجربه اجرا و ضبط نیز آشنا سازد .

این مرکز با 400 متر مربع زیر بنا در دوطبقه دارای امکانات زیر می باشد :

1- کلاس برای دوره های خصوصی

2- سالن اجرا با ظرفیت 100 نفر (مجهز به سیستم صدا، برد هوشمند، ویدیو پرژکتور و استیج ویژه تمرین، اجرا، برگزاری ورکشاپ و مسترکلاس)

3- سالن کودک با 50 متر مربع مساحت مجهز به ادوات آموزشی و لوازم کمک آموزشی

4- اتاق ضبط (استودیو) آکوستیک، مجهز به تجهیزات صدابرداری جهت آشنایی هنرجویان با ضبط و کسب تجربه لازم همگام با فراگیری نوازندگی

5- کتابخانه، آرشیو صوتی، تصویری و pdf

6- دوربین مدار بسته، نرم افزار مدیریت، وب سایت و اپلیکیشن (جهت سهولت در : ثبت نام، پرداخت شهریه، حضور وغیاب، دسترسی آسان هنرجو به حساب کاربری خود به منظور کنترل و مشاهده وضعیت کلاسی و سوابق مالی)